věříme tomu co děláme


Oba dva jsme se už v dětství věnovali pohybu, sportu, tanci a před více než 20ti lety jsme zjistili, že nás baví pohyb nejen aktivně provozovat, ale také ho učit ostatní.

Lenka získala první licenci profesionálního instruktora už v roce 1995, Roman v roce 2002 a od té doby jsme absolvovali desítky, možná stovky dalších licencí, kurzů, diplomů, workshopů kongresů a festivalů v ČR i zahraniční.

Naší specializací je vedení skupinových i individuálních lekcí a programů v širokém spektru – taneční, kondiční a posilovací, redukční, kompenzační, zdravotní, postrehabilitační. Kromě toho, že jsme vedli lekce pro veřejnost, jsme byli brzo požádáni o to, abychom se stali lektory odborných školení a kongresů pro nové instruktory a fitness profesionály, vyučovali své lekce nejen v Brně, kde žijeme, ale v nejrůznějších městech ČR a také v zahraničí (Slovensko, Polsko, Rakousko, Německo, Slovinsko, Itálie, Španělsko, Řecko, Velká Británie, Írán). Díky naší práci máme možnost cestovat, cvičit v nejrůznějších sportovních, fitness a welness centrech, spolupracovat se zajímavými, tomuto oboru zcela oddanými, lidmi s mnohaletou praxí ve vedení lekcí a tréninků, s hlubokými znalostmi a zkušenostmi i z oblasti sportovního managmentu a marketingu.

Vybudováním studia MY FIT jsme zúročili to, co jsme se dosud naučili.

Přáli bychom si, aby MY FIT bylo centrem, které bude svým klientům nabízet špičkovou kvalitu lekcí a tréninků, moderní trendy a novinky ze světa fitness a zdravého životního stylu, zároveň však bude i místem, kde se budou všichni cítit příjemně a kam se budou rádi vracet.


^