MY FIT – Active & Pilates studio Lenky Velínské a Romana Ondráška

AKTUÁLNĚ :

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém roce a do nového roku 2024 Vám přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních i pracovních úspěchů a těšíme na další setkání v myfit studiu.

CHCETE SE STÁT SOUČÁSTÍ MYFIT?

NA DOPLNĚNÍ TEAMU HLEDÁME ZEJMÉNA LEKTORY NA LEKCE WALKING, PILATES A PILATES STUDIO.

LEKTORY PILATES, KTEŘÍ NEMAJÍ ZKUŠENOSTI SE CVIČENÍM NA REFORMERU ZAŠKOLÍME.

pro další informace pište na mail : lenka@myfit.cz

V Myfit studiu najdete lekce pro všechny zájemce o zdravý pohyb, ať už se chcete dostat do kondice, zhubnout, řešit problémy pohybového aparátu, odreagovat se, zatančit si nebo redukovat napětí a stres.

Sál 1 - ACTIVE STUDIO - velký zrcadlový sál vybavený pomůckami na bodymind i dynamické lekce - na lekce není potřeba rezervace - lze využít Multisport kartu

Sál 2 - WALKING - sál s trenažery pro lekce Indoor Walking - na lekce je nutná rezervace (telefonicky, mailem, osobně) - lze využít Multisport kartu

- Lekce WALKING TOTAL BODY jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují k spalovacímu efektu walkingu přidat také zpevňovací cvičení a posílit celou horní polovinu těla, lekce je určena i začátečníkům.

Sál 3 - PILATES STUDIO - sál s pilates stroji - reformer - a dalšími speciálními rehabilitačními a posilovacími pomůckami pro individuální tréninky a malé skupiny cvičících - na lekce je nutné se objednávat (mailem, telefonicky, osobně) - nelze využít Multisport kartu

Myfit se nachází v centru města (vstup z Kolistě 13 nebo třídy Kpt. Jaroše 7) ve vynikající dostupnosti MHD (Moravské náměstí, náměstí 28.října ). Parkování je možné na třídě Kpt.Jaroše ( modrá zóna ).

Kromě skupinových lekcí a osobních tréninků můžete v Myfit využít také solárium a infra saunu, dát si vynikající italskou kávu Manuel Caffe, prosecco a další občerstvení.

Studio je otevřené vždy 30 minut před první a 30 minut po poslední lekci podle aktuálního rozvrhu.

Rozvrh lekcí od 2. ledna 2024

Kontakt

+420 731 544 454

recepce@myfit.cz

MY FIT studio s. r. o.

tř. Kapitána Jaroše 7b, Brno

IČO: 017 61 765, DIČ: CZ01761765
Datová schránka: 6jmwmbt

Soukromí a Cookies